KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12376128
nr 1237 6128
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Annie Bergman, "Skogsklöver", 460 upplaga, signerad. Motivet: 20x15
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:57:52
200 kr
250 kr
350 kr
450 kr
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman